بنیاد حامیان دانشگاه تهران

نیکو سرمایه گذاری کنیم...

افزایش سرمایه صندوق نیکوکاری دانشگاه تهران

مبلغ پروژه: 500,000,000 ریال

مبلغ مانده: 269,518,890 ریال

تعداد مشارکت: 142

مبلغ مشارکت: 230,481,110 ریال

نیکو سرمایه گذاری کنیم...

شاید تا به حال برایتان پیش آمده بخواهید در یک پروژه نیکوکاری سهیم باشید ولی آنقدر پول نداشته باشید که از پس چنین کاری برآیید؟ یعنی نهایت کمکی که می‌توانید بکنید، شاید در حد تامین بخشی از کل هزینه پروژه باشد که به تنهایی به دردی نمی‌خورد. یا حتی پول خوبی داشته باشید ولی ندانید دقیقا باید به کجا کمک کنید و برای چه کاری صرف کنید که بهتر باشد.

صندوق سرمایه گذاری نیکوکاری این مدل کارهای خیر را آسان کرده است. به این صورت که ابتدا شما سرمایه‌تان را، هر مقداری که باشد، در این صندوق‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنید، بعد مدیر اجرایی صندوق با جمع کردن سرمایه همه نیکوکاران و سرمایه‌گذاری آن در بازارهای مالی، سود حاصل را صرف کارهای خیر می‌کند. لازم به ذکر است که این کارهای خیر در اساسنامه هر صندوق ذکر شده و همه آن‌ها عملکردشان را به سرمایه‌گذاران خود ارائه می‌دهند.

در همین راستا صندوق سرمایه‌گذاری دانشگاه تهران با هدف جمع‌آوری سرمایه از اشخاص نیکوکار و تشکیل سبدی از دارایی‌ها و مدیریت این سبد به منظور کسب منافع و سپس صرف تمام یا بخشی از منافع حاصل شده در امور نیکوکارانه به شرح ذیل تاسیس شد:

  • کمک هزینه انتشار مجلات علمی پژوهشی داخلی و بین‌المللی
  • کمک‌هزینه تحصیل دانشجویان ممتاز
  • حمایت مالی از پایان‌نامه‌های ممتاز
  • پرداخت وام قرض‌الحسنه به دانشجویان واجد شرایط
  • تأمین معاش دانشجویان واجد شرایط
  • کمک هزینه خرید کتاب
  • کمک به تجاری سازی دانش

هر حمایتی از طرف شما خیّر نیک اندیش،

💡فارغ از نوع و مقدار آن، الهام بخش آغاز فصلی جدید در آفرینش آینده ای روشن برای جوانان کشور عزیزمان خواهد بود. با سرمایه گذاری در صندوق نیکوکاری دانشگاه تهران، ما را در این امر نیکوکارانه همراهی کنید💖💖.

 

لینک سایت صندوق سرمایه گذاری نیکوکاری دانشگاه تهران: http://utfund.ir/انتخاب نوع پرداخت

همیار گرامی لطفا جهت مشارکت در پروژه یا سرفصل های دیگر شماره موبایل خود را وارد نموده، سپس روی دکمه بررسی سابقه و ادامه کلیک نمایید.
لطفا بعد از وارد کردن شماره تلفن همراه دکمه بررسی سابقه را بزنید