بنیاد حامیان دانشگاه تهران

تهیه 10یخچال برای خوابگاه های دانشجویی

تامین هزینه خرید 10 یخچال خوابگاه های دانشجویی پردیس کشاورزی دانشگاه تهران

مبلغ پروژه: 800,000,000 ريال
تعداد مشارکت: 13
مبلغ مانده: 522,400,000 ريال

تأمین هزینه خرید 10 عدد یخچال برای خوابگاه های دانشجویی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران

 مبلغ مشارکت در پروژه: 80 میلیون تومان

در راستای حمایت از فعالیت­های مسئولیت پذیری اجتماعی و ایجاد فضای معنوی در دانشگاه و برای ارتقای اهداف کیفی و کمی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران پویش جمع آوری کمک های مردمی در جهت خرید 10 دستگاه یخچال راه اندازی شده است.

مسجد دانشگاه تهران

تأمین هزینه بازسازی سیستم صوت مسجد دانشگاه تهران

مبلغ پروژه: 1,000,000,000 ريال
تعداد مشارکت: 45
مبلغ مانده: 800,000,000 ريال

تأمین هزینه بازسازی سیستم صوت مسجد دانشگاه تهران

در راستای حمایت از فعالیت­های فرهنگی، اجتماعی و ایجاد فضای معنوی در دانشگاه پویش جمع آوری کمک های مردمی برای حمایت از تأمین هزینه بازسازی سیستم صوت مسجد دانشگاه تهران راه اندازی شده است.

مبلغ کل هزینه: 713 میلیون و 500 هزار تومان

مبلغ تامین شده: 613 میلیون و 500 هزار تومان

باقیمانده مبلغ مشارکت: 100 میلیون تومان

مسجد دانشگاه تهران از نخستین مساجد با طراحی مدرن در شهر تهران است که به درخواست دانشجویان در سال ۱۳۲۷ برای داشتن مکانی برای عبادت احداث شد. تا سال ۱۳۳۴ در زمان ریاست دکتر اقبال بر این دانشگاه مقدمات ساخت آن فراهم و در سال ۱۳۳۶ کلنگ ساخت آن زده شد. معماری آن توسط عبدالعزیز فرمانفرماییان طراحی شد. در نهایت در تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۴۵ با حضور ایوب خان، رئیس‌جمهور پاکستان، افتتاح گردید. این مسجد بعد از انقلاب اسلامی ایران محلی برای سخنرانی برخی چهره‌های سرشناس از جمله سید علی خامنه ای، مرتضی مطهری، محسن قرائتی و بسیاری دیگر بوده‌است. از جمله برنامه‌های شناخته شده ای که در این مسجد برگزار می‌شود مراسم اعتکاف ایام ماه رجب می‌باشد که اعتکاف به شکل مرسوم امروزی از این مسجد آغاز شد. این مسجد پس از تأسیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها، زیر نظر این نهاد اداره می‌شود.
پروسه‌ی خرید صوت برای محوطه بیرونی مسجد دانشگاه که از اوجب واجبات بود بحمدالله انجام شد و پس از پیگیری‌های مکرر، در حال حاضر باندها، به صورت اعتباری خریداری شده و در مسجد دانشگاه می‌باشند، جمع کل کالای خریداری شده از شرکت بیانی نور صنعت مبلغ ۷.۱۳۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال می‌باشد، که خیر ارجمند جناب آقای مهندس پیرنظری ۵۰% این مبلغ را تقبل نمودند و سهم مسجد دانشگاه به علاوه هزینه نصب، مبلغ ۴.۲۸۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال در قرارداد توافق گردیده است که از این مبلغ، با لطف خیرین بنیاد حامیان دانشگاه تهران از جمله بنیاد نیکوکاری جمیلی اهدا شده است و درحال حاضر مسجد دانشگاه مبلغ 1.000.000.000 ریال بدهکار می‌باشد و طرف قرارداد، راه اندازی باندها و نصب را معطل واریز مابقی وجه قرار داده است امید است با مشارکت شما در راستای حمایت از فعالیت¬های فرهنگی، اجتماعی و ایجاد فضای معنوی در دانشگاه و همچنین پویش حمایت از تأمین هزینه بازسازی سیستم صوت مسجد دانشگاه تهران با موفقیت به پایان برسد و این کار ذخیره ای برای آخرت همه ما باشد.

 

بورسیه دانشجویان متقاضی

حمایت از دانشجویان

مبلغ پروژه: 200,000,000 ريال
تعداد مشارکت: 4
مبلغ مانده: 197,250,000 ريال

در راستای تحقق اهداف علمی و فرهنگی دانشگاه تهران و به منظور اعتلای فعالیت های علمی، پژوهشی و توسعه دانش بشری در جمهوری اسلامی ایران، طرح حمایت از دانشجویان متقاضی دانشگاه تهران در راستای فراهم نمودن شرایط مناسب تر برای ایشان با حمایت خیرین نیک اندیش توسط بنیاد حامیان دانشگاه تهران ایجاد گردید.

نوع بورسیه
جایزه تحصیلی ماهانه به مبلغ 2میلیون ریال و به مدت 10ماه درهر سال تحصیلی

شرایط:

 • دانشجویان مستعد دارای مشکلات اقتصادی
 • معرفی از طرف معتمدین بنیاد
 • معرفی از طرف مرکز مشاوره دانشگاه تهران
 • معرفی از طرف معتمدین منتخب بنیاد

شما هم با مشارکت در این پروژه با ما همراه شوید

نیکو سرمایه گذاری کنیم...

افزایش سرمایه صندوق نیکوکاری دانشگاه تهران

مبلغ پروژه: 500,000,000 ريال
تعداد مشارکت: 8
مبلغ مانده: 483,238,890 ريال
نیکو سرمایه گذاری کنیم...

شاید تا به حال برایتان پیش آمده بخواهید در یک پروژه نیکوکاری سهیم باشید ولی آنقدر پول نداشته باشید که از پس چنین کاری برآیید؟ یعنی نهایت کمکی که می‌توانید بکنید، شاید در حد تامین بخشی از کل هزینه پروژه باشد که به تنهایی به دردی نمی‌خورد. یا حتی پول خوبی داشته باشید ولی ندانید دقیقا باید به کجا کمک کنید و برای چه کاری صرف کنید که بهتر باشد.

صندوق سرمایه گذاری نیکوکاری این مدل کارهای خیر را آسان کرده است. به این صورت که ابتدا شما سرمایه‌تان را، هر مقداری که باشد، در این صندوق‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنید، بعد مدیر اجرایی صندوق با جمع کردن سرمایه همه نیکوکاران و سرمایه‌گذاری آن در بازارهای مالی، سود حاصل را صرف کارهای خیر می‌کند. لازم به ذکر است که این کارهای خیر در اساسنامه هر صندوق ذکر شده و همه آن‌ها عملکردشان را به سرمایه‌گذاران خود ارائه می‌دهند.

در همین راستا صندوق سرمایه‌گذاری دانشگاه تهران با هدف جمع‌آوری سرمایه از اشخاص نیکوکار و تشکیل سبدی از دارایی‌ها و مدیریت این سبد به منظور کسب منافع و سپس صرف تمام یا بخشی از منافع حاصل شده در امور نیکوکارانه به شرح ذیل تاسیس شد:

 • کمک هزینه انتشار مجلات علمی پژوهشی داخلی و بین‌المللی
 • کمک‌هزینه تحصیل دانشجویان ممتاز
 • حمایت مالی از پایان‌نامه‌های ممتاز
 • پرداخت وام قرض‌الحسنه به دانشجویان واجد شرایط
 • تأمین معاش دانشجویان واجد شرایط
 • کمک هزینه خرید کتاب
 • کمک به تجاری سازی دانش

هر حمایتی از طرف شما خیّر نیک اندیش، 💡فارغ از نوع و مقدار آن، الهام بخش آغاز فصلی جدید در آفرینش آینده ای روشن برای جوانان کشور عزیزمان خواهد بود. با سرمایه گذاری در صندوق نیکوکاری دانشگاه تهران، ما را در این امر نیکوکارانه همراهی کنید💖💖.انتخاب نوع پرداخت

همیار گرامی لطفا جهت مشارکت در پروژه یا سرفصل های دیگر شماره موبایل خود را وارد نموده، سپس روی دکمه بررسی سابقه و ادامه کلیک نمایید.
لطفا بعد از وارد کردن شماره تلفن همراه دکمه بررسی سابقه را بزنید